Dreamer neboli snílek jsem já - Jíťa, která pro vás diáře s láskou připravila. Respektive, původně jsem ho tvořila jen pro svoje účely, ale teď sním o tom, aby pomáhal i vám. Chci se o něj podělit, protože za poslední 4 roky mi doslova změnil život.

Jak to všechno vzniklo

Koncem roku 2014 jsem byla jen hromádka neštěstí. Nějak se v té době nic nedařilo. Na brigádě bylo málo práce, tak jsem se snažila přivydělat grafikou na vlastní triko, ale moc mi to nešlo. Doma bylo moc ruchů a na práci nebyl klid. Naši chtěli, abych dokončila školu, ale chyběla mi motivace. Do toho se mi hroutil vztah a musela jsem se přestěhovat.

Věděla jsem, že v tomhle stavu nejsem vůbec šťastná, ale zároveň jsem nevěděla, co vlastně chci. Jediné, co jsem věděla jistě, že s tím něco musím začít dělat - takhle už to dál nejde. Hledala jsem pomoc v knížkách, webinářích, přednáškách a všemožně na internetu. A tak vznikl první prototyp Dreameru, abych si měla všechny nové poznatky kam zapisovat.

Začala jsem trávit večery se svým novým plánovačem a postupnými kroky si vytvořila jasnější představu, jak by měl můj život vypadat. Do tý doby jsem jen přejímala názory z okolí, o tom, co bych měla a neměla. Teprve až ve svých 24 letech (pozdě ale přece :D) mě konečně napadlo se zamyslet, co chci já. Co bude dělat šťastnou MĚ.

Od tý doby se začaly dít neuvěřitelný věci. Našla jsem si práci, která mě baví, potkala úžasné inspirativní lidi a hlavně mého muže snů - Toma, se kterým si plníme další společné sny. Teď zrovna postupně vybavujeme dodávku, abychom mohli nezávisle cestovat, kam budeme chtít.

Všechno tohle jsem si léta potají psala do Dreameru a věřila, že to jednou přijde.
A ono to fakt přišlo!

PROTO SE S VÁMI CHCI O DREAMER PO TŘECH LETECH JEHO POUŽÍVÁNÍ PODĚLIT. CHCI, ABY POMÁHAL PLNIT SNY I VÁM!

 

Nevím jestli by mě všechny tyhle úžasný věci potkaly i bez Dreameru. Ale nejspíš ne - protože bych je k sobě “nepřitáhla”. Nevěděla bych v tom zmatku, že je to “to", co jsem si přála. A nejspíš bych si toho tak nevážila a brzy o ně přišla. Právě teď pracuju na dalším snu - rozšířit Dreamer mezi co nejvíce lidí, aby pomáhal i vám. Moc si přeju, abyste díky němu našli to, co jste v životě hledali a byli šťastní. 

chci si taky plnit svoje sny!