Úklid hlavy

Jíťa | 6. ledna 2019

Od začátku minulýho roku se to se mnou nějak táhlo… všechno přestalo jít podle mých představ a na tváři se mi čím dál víc objevovaly vrásky na čele, místo těch od smíchu. Občas to tak má každý, chvíli ho něco trápí, ale pak zas je dobře, žejo? Jenže tohle se vleklo už podezřele dlouho, a tak jsem to po půlročním odkládání konečně začala řešit (co kdyby se to náhodou vyřešilo za mě samo?). 

 

Úklid hlavy

Jak začít snít - část 1.

Jíťa | 8. prosince 2018

Začátky bývají těžké. Ať už začínáš studovat, sportovat, snít nebo rozjíždíš slibnou kariéru, je fajn mít se o koho opřít. Dreamer je parťák přesně pro tyhle situace. Pomůže ti utřídit si myšlenky, aby ses neztratil na cestě za splněnými sny. A co je lepší - nebude ti do toho kecat, ani ti nic vymlouvat. Ve světe Dreameru totiž není nic trapný nebo nemožný - podpoří tě v čemkoliv si umaneš. 

 

Jak začít snít - část 1.

Léňa: Hlavně se nikdy nevzdávat!

Barča | 12. března 2018

Máme tu pro vás další příběh – tentokrát Léni, která má Dreamer už skoro od samého začátku, kdy byl tento projekt ještě v plenkách :) Za tu dobu s ní prožil několik změn a nových životních výzev - od stáže ve Finsku, po přestěhování se do Švédska a magisterského studia v angličtině. Pojďte s námi nakouknout pod pokličku Lenčiných snů.

Léňa: Hlavně se nikdy nevzdávat!

Prázdnota.

Šárka | 3. března 2018

Už jsem strašně dlouho nic nenapsala. Strašně dlouho jsem necítila ten pocit. Ten pocit naprostýho ponoření se do toho, co mě naplňuje štěstím. Jak je to možný? Že by nějakej povánoční útlum?

Prázdnota.

Jak jsem poslala strach do háje

Šárka | 6. února 2018

Tak jo, můj první článek na blog. Fúú, cítím teď nějak velkou zodpovědnost, aby to dávalo smysl i někomu jinýmu, než mně. :D Pravdou ale je, že jsem si vždycky tajně přála, psát. Už na základce mě bavilo psát slohovky, všichni spolužáci se tomu divili, říkali, jestli jsem normální a měli ze slohovek vždycky velkej strach. Já jsem se na ně vyloženě těšila.

Jak jsem poslala strach do háje

5 rad jak na “zimní depku”

Jíťa | 15. ledna 2018

Po vánocích to na mě všechno nějak spadlo. Do té doby jsem běhala kolem diářů od nevidim do nevidim, takže byl nejvyšší čas konečně zvolnit. Od začátku nového roku se mi ale stále nepodařilo najet zase zpátky na tu stejnou produktivní vlnu. 

5 rad jak na “zimní depku”

Pája: Když cestuji, cítím se šťastná a svobodná

Barča | 19. prosince 2017

Ptáte se, jaké to vlastně je používat Dreamer? Zajímá vás, jestli má psaní vaší vize, snů a plánování opravdu nějaký dopad na váš život? Opravdu se vaše sny splní? Abychom vám zodpověděli tyto otázky, zeptali jsme se majitelů Dreameru na jejich postřehy, sny, touhy. Zjistili jsme něco víc o jejich cestě životem poté, co poprvé otevřeli tento kouzelný diář a začali s psaním svých snů a uvědomování si jejich priorit. 

 

Pája: Když cestuji, cítím se šťastná a svobodná