Jak Dreamer funguje

Celé kouzlo Dreameru spočívá v tom, že si díky němu uvědomíš, co si opravdu ze srdce přeješ. A když ti “to” pak přijde do cesty, cejtíš, že je to TO PRAVÝ. A začneš o to bojovat.

Dreamer je papírový pomocník, který ti pomůže si uvědomit klíčové otázky, díky kterým se budeš posouvat dál. Plánovat si malé krůčky do jednotlivých roků, měsíců a dnů.

Mnohem líp totiž funguje, když svoje myšlenky napíšeš, než když je nosíš jenom v hlavě. Nejen, že se ti můžou z hlavy snadno vykouřit, ale hlavně – než něco napíšeš, musíš si to předem promyslet. A o to tady jde. Zavařit trochu mozkové závity a uvědomit si, co si doopravdy přeješ.

Dreamer - diář snů

1. Sebepoznání

Znáš dobře sám sebe? Ujasni si hned na začátku všechny otazníky kolem tvojí osoby. V čem jsi nejlepší a co na sobě můžeš zlepšovat? Jaké jsou tvoje životní hodnoty? Co ti dělá radost? Začni si věřit a měj se rád - takovýho jaký jsi! Buď svojí nejlepší verzí - ne druhou nejlepší verzí někoho jiného. Teprve s pevnou půdou pod nohama se můžeš odrazit dál a makat na svých snech...

2. Vysněná představa života

Jak by měl tvůj život vypadat v té nejrůžovější pohádce? Kdyby bylo možný cokoliv? Překroč všechny pochybnosti a jdi za tím, co si ze srdce přeješ. Definuj to - čím konkrétnější představa, tím lepší. Jakou barvu bude mít klika tvého vysněného domečku? Jaký obojek bude mít tvůj pes? Jak se budeš cítit, až vyšplháš na osmitisícovku? Rozkouskuj si svoji ideální představu života na různé časové úseky. Jak bude vypadat tvoje JÁ za 3 roky? Jak za rok? A co za čtvrt roku?

3. Zapojení do každého dne

Spojení snění a týdenního diáře je skvělý v tom, že tvoje sny nezůstanou jen někde na nástěnce, ale pracuješ s nimi po celý rok. Máš možnost se ke svým snům a cílům neustále vracet a aktualizovat je. Můžeš je zapojovat do běžného života a každý den udělat něco pro jejich dosažení. Věci, které budeš dělat ti budou dávat smysl a budeš svůj čas trávit více efektivně.

Tak směle do toho :)

Diáře

DREAMER student 19-20

září 2019 - srpen 2020
Skloubit školu se splněnými sny? A proč ne? Dreamer bude myslet jak na tvoje školní povinnosti, tak i na tvoje osobní cíle a sny.

399 Kč 249 Kč
k odeslání ihned

DREAMER original 2020

leden - prosinec 2020
Datovaný diář s minimalistickým designem pro všechny, kteří plánují opravdu vydařený rok 2020.


není na skladě

DREAMER time 2020

leden - prosinec 2020
Datovaný diář pro rok 2020 pro každodenní použití a organizaci dne s přesností na hodiny a minuty.

399 Kč 319 Kč
k odeslání ihned