Jak Dreamer funguje

Celé kouzlo Dreameru spočívá v tom, že si díky němu uvědomíš, co si opravdu ze srdce přeješ. A když ti “to” pak přijde do cesty, cejtíš, že je to TO PRAVÝ. A začneš o to bojovat.

Dreamer je papírový pomocník, který ti pomůže si uvědomit klíčové otázky, díky kterým se budeš posouvat dál. Plánovat si malé krůčky do jednotlivých roků, měsíců a dnů.

Mnohem líp totiž funguje, když svoje myšlenky napíšeš, než když je nosíš jenom v hlavě. Nejen, že se ti můžou z hlavy snadno vykouřit, ale hlavně – než něco napíšeš, musíš si to předem promyslet. A o to tady jde. Zavařit trochu mozkové závity a uvědomit si, co si doopravdy přeješ.

 

1. Sebepoznání

Znáš dobře sám sebe? Ujasni si hned na začátku všechny otazníky kolem tvojí osoby. V čem jsi nejlepší a co na sobě můžeš zlepšovat? Jaké jsou tvoje životní hodnoty? Co ti dělá radost? Začni si věřit a měj se rád - takovýho jaký jsi! Buď svojí nejlepší verzí - ne druhou nejlepší verzí někoho jiného. Teprve s pevnou půdou pod nohama se můžeš odrazit dál a makat na svých snech...

2. Vysněná představa života

Jak by měl tvůj život vypadat v té nejrůžovější pohádce? Kdyby bylo možný cokoliv? Překroč všechny pochybnosti a jdi za tím, co si ze srdce přeješ. Definuj to - čím konkrétnější představa, tím lepší. Jakou barvu bude mít křeslo na terase tvého vysněného domečku? Jak se budeš cítit, až vyšplháš na osmitisícovku? Rozkouskuj si svoji ideální představu života na různé časové úseky. Jak bude vypadat tvoje JÁ za 3 roky? Jak za rok? A co za čtvrt roku?

3. Zapojení do každého dne

Spojení snění a týdenního diáře je skvělý v tom, že tvoje sny nezůstanou jen někde na nástěnce, ale pracuješ s nimi po celý rok. Máš možnost se ke svým snům a cílům neustále vracet a aktualizovat je. Můžeš je zapojovat do běžného života a každý den udělat něco pro jejich dosažení. Věci, které budeš dělat ti budou dávat smysl a budeš svůj čas trávit více efektivně.

Tak směle do toho :)

Diáře

DREAMER now

Žij život podle svých představ teď - ne až pak. Nedatovaný Dreamer pro začátek snění kdykoliv během roku.

připravujeme
Zanech mi tu svůj email, ozvu se, až bude Dreamer k dispozici!

DREAMER original 2024

Datovaný diář s minimalistickým designem pro všechny, kteří plánují opravdu vydařený rok 2024.  

připravujeme
Zanech mi tu svůj email, ozvu se, až bude Dreamer k dispozici!

DREAMER time 2024

Datovaný diář pro rok 2024 pro každodenní použití a organizaci dne s přesností na hodiny a minuty.

připravujeme
Zanech mi tu svůj email, ozvu se, až bude Dreamer k dispozici!